Dla firm

Szukają Państwo pomysłu na oryginalny produkt dla coraz bardziej wymagających klientów ?

A może działają Państwo w sektorze B2B i nie do końca przekonują Państwa standardowe pomysły na upominki dla biznesowych klientów?

Mamy wyjątkowy pomysł na prezent. Nasza oferta drzewek oliwnych to nietuzinkowe rozwiązanie wpisujące się w panujący trend "eko", a zarazem oryginalny pomysł na wyróżnienie się spośród wielu firm!

A może planują Państwo uroczysty wieczór dla swoich klientów w stylu śródziemnomorskim?

Konferencja, sympozjum, szkolenie? Drzewko oliwne może być również wykorzystane podczas każdego eventu jako oryginalna dekoracja.

Drzewka różnej wielkości i formy mogą być dostarczane bezpośrednio w doniczkach lub jako gotowy produkt umieszczane w ozdobnych osłonkach z firmowym nadrukiem, wysypanych dekoracyjnym żwirkiem kamiennym, albo też pakowane w surową tkaninę jutową, przewiązane ozdobną wstążką. Do każdego egzemplarza dołączony jest europejski certyfikat zarejestrowanego plantatora z Toskanii we Włoszech oraz krótka informacja o warunkach uprawy.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia eleganckiego cylindrycznego opakowania z wysokoprzezroczystej folii sztywnej PVC. Na osłonce doniczki lub na opakowaniu można umieścić nadruki albo naklejki z firmowym logotypem itp. Całość zostanie umieszczona w estetycznej torbie papierowej dostępnej w szerokiej gamie kolorystycznej.

Do opakowanego w ten sposób drzewka można dołączyć jeszcze bogato ilustrowaną książkę - poradnik zawierającą podstawy pielęgnacji roślin bonsai, specjalne nożyczki i nawóz do oliwek. Tak powstaje kompletny zestaw drzewka oliwnego wraz z akcesoriami, gotowy do wręczenia podczas spotkania firmowego lub imprez okolicznościowych.

Transport realizowany jest przesyłkami kurierskimi lub osobiście przez nas na miejsce, oczywiście ustalany indywidualnie.

Transport realizowany jest do dowolnego miejsca w kraju samochodami dostosowanymi do wielkości zamówienia, wyposażonymi w zabudowę termoizolacyjną oraz windę wyładowczą i wózek do przewozu palet.

 

 • drzewko oliwne w jucie naturalnej
  drzewko oliwne w jucie naturalnej
 • drzewko oliwne eko gift
  drzewko oliwne eko gift
 • drzewko oliwne z akcesoriami
  drzewko oliwne z akcesoriami
 • literatura ogrodnicza - bonsai z oliwki
  literatura ogrodnicza - bonsai z oliwki
 • drzewko oliwne z ozdobną wstążką
  drzewko oliwne z ozdobną wstążką
 • małe nozyce do bonsai - idealne do oliwek
  małe nozyce do bonsai - idealne do oliwek
 • drzewko oliwne w osłonce z ozdobnym żwirkiem
  drzewko oliwne w osłonce z ozdobnym żwirkiem
Facebook