Simple Fade Slideshow Theme - Jssor Slider, Slideshow with Javascript Source Code
javascript
Żarówka 50W
Żarówka ATOPSUN
P-30
Przeznaczone dla roślin od 1m do około 1,80 m wysokości, w zależności od średnicy korony. Produkt rekomendowany dla drzewek o średnicy korony do 1 m. Powyżej 1 m średnicy powinny być stosowane dwie żarówki i więcej. Odległość żarówki od korony drzewka 0,6 – 1,2 m.

Moc: 50W
Pobór: 29W
Zasilanie: 85-265V
Podłączenie: Gwint E27
Wymiary: Ø 98 x 94 mm
Masa: 0,26 kg
Temp. pracy: -20° do +40°
Diody: LED Grow light Epistars
Spektrum: R42:B18:UV 6:IR6:White6
Lumeny: 2500-3200 lm
Żywotność: 50000 h
Kąt świecenia: 160 stopni
Gwarancja: 24 m-ce
Żarówka ATOPSUN
P-20
Doświetlenie roślin do wysokości 1 m, w zależności od średnicy korony. Produkt rekomendowany dla drzewek o średnicy korony od 0,3 do 0,9 m. Powyżej 1 m średnicy powinny być stosowane dwie lub trzy żarówki. Odległość żarówki od korony drzewka 0,6 – 0,9 m.

Moc: 30W
Pobór: 17W
Zasilanie: 80-265V
Podłączenie: Gwint E27
Wymiary: Ø 72 x 58 mm
Masa: 0,16 kg
Temp. pracy: -20° do +40°
Diody: LED Grow light Epistars
Spektrum: R22: B12: UV-2: IR-2 :White2
Lumeny: 1200 lm
Żywotność: 50000 h
Kąt świecenia: 120 stopni
Gwarancja: 24 m-ce

Żarówka 30W
DOŚWIETLANIE
ZIMOWE DOŚWIETLANIE LAMPAMI LED

Oliwka europejska to roślina wiecznie zielona – oznacza to, w dużym uproszczeniu, że jej wegetacja, oczywiście w zależności od warunków w których rośnie i pór roku, trwa cały czas. W przypadku drzewek, które znajdują się we wnętrzach, ich wegetacja na jesień i w zimie nie ustaje. Przeciwnie, wraz ze wzrostem temperatury w naszych ogrzewanych domach, spadkiem wilgotności, oliwka otrzymuje mylne sygnały pobudzające ją do wzrostu. W dodatku, chcąc zapewnić roślinie odpowiednie warunki, niepotrzebnie obficie ją nawadniamy, a drzewko, które nie ma odpowiedniego dostępu do światła, nie jest w stanie przyjąć tyle wody. Niestety w tym czasie dostęp do naturalnego światła jest mocno ograniczony, co może powodować opadanie „niepotrzebnych” roślinie liści i próbę zastąpienia ich nowymi. Oliwki oferowane przez Plantację Drzewek Oliwnych pochodzą z regionów o klimacie zbliżonym do polskiego, o większej wilgotności i mniejszym nasłonecznieniu. Jednak w naszych warunkach, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, tj. mniej więcej od końca października do połowy lutego, ilość światła dziennego jest nawet czterokrotnie niższa niż w pochmurny, letni dzień. Niezwykle ważną sprawą w tym okresie jest zapewnienie oliwkom odpowiedniej ilości światła. Możliwe jest to dzięki doświetlaniu drzewek specjalnymi źródłami światła w czasie gdy występuje niedostatek, czy wręcz brak światła naturalnego. Dzięki zastosowaniu doświetlania drzewek, możemy „przedłużyć” dzień oliwkom, lub nawet całkowicie zastąpić światło słoneczne w miejscach, gdzie nie ma do niego dostępu. Prosimy o zapoznanie się z oferowanymi przez nas źródłami światła LED i ewentualny kontakt mailowy lub telefoniczny w celu zapoznania się ze szczegółowym mechanizmem i warunkami doświetlania drzew oliwnych z użyciem źródeł światła LED.

Żarówki i lampy LED GROW LIGHT

Żarówki i lampy LED GROW LIGHT to wysokiej jakości, efektywne i energooszczędne źródła światła dla roślin. Nowa technologia LED dostarcza światło dla roślin, które potrafi zastąpić naturalne światło słoneczne. Czerwone widmo światła wspiera proces pączkowania i kwitnienia, natomiast niebieskie przyśpiesza proces wzrostu wegetatywnego. Żarówki i lampy LEDGROW są gotowe do użycia, wystarczy je tylko wkręcić do lampki z „dużym” gwintem lub podłączyć bezpośrednio do gniazdka, nie trzeba martwić się skomplikowanym montażem.
Dzięki wbudowanym wentylatorom żarówki i lampy emitują niski poziom ciepła eliminując przy tym potrzebę stosowania dodatkowego chłodzenia.


http://www.sklepdrzewkooliwne.pl/pl/c/doswietlanie-OLIWEK/105

OFERTA

MENU - home
DOŚWIETLANIE
Żarówka 30W
Żarówka 50W