OFERTA DLA FIRM

Duży wybór drzewek oliwnych

Szukają Państwo pomysłu na oryginalny gadżet dla coraz bardziej wymagających klientów indywidualnych?

A może działacie w sektorze B2B i nie do końca przekonują Was standardowe pomysły na upominki dla biznesowych klientów?

Mamy dla Państwa wyjątkowy pomysł na prezent. Nasza oferta drzewek oliwnych to nietypowy gadżet wpisujący się w panujący trend "eko", a zarazem oryginalny pomysł na wyróżnienie się spośród wielu firm!

A może planują Państwo uroczysty wieczór dla swoich klientów w stylu greckim lub włoskim?

Konferencja, sympozjum, szkolenie? Drzewko oliwne może być również wykorzystane podczas każdego eventu jako oryginalna dekoracja.

Drzewka różnej wielkości i formy mogą być dostarczane bezpośrednio w doniczkach lub jako gotowy produkt umieszczane w ozdobnych osłonkach z firmowym nadrukiem, wysypanych dekoracyjnym żwirkiem kamiennym. Do każdego egzemplarza dołączony jest europejski certyfikat zarejestrowanego plantatora z Toskanii we Włoszech oraz krótka informacja o warunkach uprawy.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia eleganckiego cylindrycznego opakowania z wysokoprzezroczystej folii sztywnej PVC. Na osłonce doniczki lub na opakowaniu można umieścić nadruki albo naklejki z firmowym logotypem itp. Całość zostanie umieszczona w estetycznej torbie papierowej dostępnej w szerokiej gamie kolorystycznej.

Do opakowanego w ten sposób drzewka można dołączyć jeszcze bogato ilustrowaną książkę - poradnik zawierającą podstawy pielęgnacji roślin bonsai, specjalne nożyczki i nawóz do oliwek. Tak powstaje kompletny zestaw drzewka oliwnego wraz z akcesoriami, gotowy do wręczenia podczas spotkania firmowego lub imprez okolicznościowych.

Transport realizowany jest przesyłkami kurierskimi DHL lub osobiście przez nas na miejsce, oczywiście ustalany indywidualnie.

W przypadku większych zamówień gotowych produktów, lub samych roślin w doniczkach. Transport realizowany jest przez naszego partnera, krakowską firmę Dyna Trans.

Transport realizowany jest do dowolnego miejsca w kraju samochodami dostosowanymi do wielkości zamówienia, wyposażonymi w zabudowę termoizolacyjną oraz windę wyładowczą i wózek do przewozu palet.

Oto nasze niektóre realizacje dla firm


REALIZACJE

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie


+48 691 281 590

lub drogą mailową


kontakt@drzewkooliwne.pl

zamowienie@drzewkooliwne.pl

© 2014 Dystan

Simple Fade Slideshow Theme - Jssor Slider, Slideshow with Javascript Source Code
javascript